Zakres usług

Specjalistyczny Ośrodek ginekologii położnictwa i leczenia niepłodności Gravida ...

Czytaj więcej

Personel

Jeśli chcą Państwo, aby sprawą niepłodności zajął się ginekolog z doświadczeniem zapraszamy do ...

Czytaj więcej

Współpraca

Sprawdź z kim współpracuje Specjalistyczny Ośrodek Gravida. Poznaj naszych partnerów ...

Czytaj więcej

Rejestracja

Od 6 kwietnia do odwołania dodatkowo uruchamiamy możliwość konsultacji telefonicznych ...

Kontakt z nami

Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida w Płocku

Jesteśmy Specjalistycznym Ośrodkiem Ginekologii Położnictwa i Leczenia Niepłodności w Płocku. Jako jedyni w Płocku oferujemy szeroką gamę usług w zakresie diagnostyki niepłodności, leczenia niepłodności, jak również zabiegów inseminacji i zapłodnienia pozaustrojowego in vitro. Zajmujemy się również ginekologią, chorobami piersi, urologią, psychologią oraz dietetyką. Z uwagi na szeroką specjalizację, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę naszym pacjentom, aby wspomóc ich w możliwie jak najlepszy sposób.

Badanie nasienia

W Specjalistycznym Ośrodku Ginekologii Położnictwa i Leczenia Niepłodności w Płocku wykonujemy cały panel badania nasienia, w tym komputerowe badanie nasienia CASA. Badanie to umożliwia niezwykle precyzyjną, komputerową analizę między innymi koncentracji i ruchliwości plemników. W naszej placówce mogą Państwo także wykonać badanie fragmentacji DNA plemnikowego.

Leczenie niepłodności

Jako Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Niepłodności w Płocku zapewniamy dostęp do szerokiego spektrum metod leczenia od najbardziej podstawowych, po wysoce specjalistyczne. Każdy pracujący u nas ginekolog to specjalista w tej dziedzinie. Leczeniem niepłodności zajmujemy się od wielu lat i staramy się, by nasi pacjenci nie odczuwali niepotrzebnego stresu ani dyskomfortu. Leczenie niepłodności to często jednak proces wymagający determinacji, czasu oraz wiary w to, że na pewno się uda.

Zapłodnienie pozaustrojowe

Jeśli inne metody leczenia niepłodności, nie przynoszą spodziewanych rezultatów zaleca się zapłodnienie pozaustrojowe. W Specjalistycznym Ośrodku Ginekologii Położnictwa i Leczenia Niepłodności w Płocku, warunkach laboratoryjnych dochodzi do połączenia komórki jajowej z plemnikiem, a następnie do rozwoju zarodka, który we wczesnym stadium jest wszczepiany w macicę kobiety, gdzie dojrzewa. Od tej pory ciąża przebiega naturalnie.

0

Zadowolonych Klientów

0

Ciąża Biochemiczna

0

Ciąża Kliniczna

0

Specjalistów

Sprawdź co u nas

Ostatnie Aktualności .

Podmiot leczniczy Gravida sp. z o. o., prowadzący ośrodek medycznie wspomaganej prokreacji i bank komórek rozrodczych i zarodków na podstawie

Czytaj więcej

W zakładce dokumenty do pobrania dodaliśmy wytyczne PROGRAMU IN VITRO DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2019 – 2022.  Wymogi programu In VITRO   Program polityki zdrowotnej

Czytaj więcej

Opinie o Gravida