Strona wykorzystuje pliki cookie. Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki, zgodnie z jej ustawieniami.

Ośrodek Leczenia niepłodności

Niepłodność jest szerokim problemem – dotyka ponad miliona polskich par. Gravida oferuje im niezastąpioną pomoc. Jesteśmy specjalistycznym ośrodkiem ginekologii położnictwa i leczenia niepłodności w Płocku. Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie badania nasienia oraz mrożenia komórek rozrodczych, jak również i zapłodnienia pozaustrojowego.

Oprócz tego, zajmujemy się ginekologią, chorobami piersi, urologią, psychologią oraz dietetyką. Ze względu na naszą szeroką specjalizację, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę naszym pacjentom tak, aby podczas tego niełatwego czasu wspomóc ich w możliwie jak najlepszy sposób. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Leczenie niepłodności

9001-PL

Nasz ośrodek leczenia niepłodności przez lata zdobył zaufanie wielu pacjentów. Za każdym razem staramy się, aby proponowane przez nas usługi były możliwie na najwyższym poziomie. W ofercie znajduje się leczenie niepłodności, badanie nasienia, zapłodnienie pozaustrojowe. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto nas odwiedza czuł się dobrze i komfortowo.

Pragniemy, aby nasi Pacjenci czuli sie u nas komfortowo. Naszym celem jest leczyć profesjonalnie.

AKTUALNOŚCI

 

OŚRODEK IN VITRO

12 Zapłodnienie pozaustrojowe to wyjątkowa szansa dla pary, która poprzednio spotkała się z niepowodzeniami przy próbach naturalnego zajścia w ciążę. Nasz ginekolog przeprowadzi wszystkie etapy w sposób staranny i profesjonalny oraz dokładnie według wszystkich regulacji nałożonych na ośrodki in vitro.

więcej...

PŁODNY MĘŻCZYZNA

W naszym laboratorium komputerowo przeprowadzimy badanie nasienia pod względem trzech podstawowych parametrów: koncentracji plemników, ich ruchliwości oraz morfologii. W ośrodku Gravida w Płocku wykorzystujemy do tego celu system SCA (Sperm Class Analyzer). Ta analiza jest podstawową metodą badania diagnostycznego płodności mężczyzny.

więcej...